درباه ما درباره ما

درباره ما

درباره ما

سال 62 در کنکور سراسری در رشته غیر پزشکی در دانشگاه تهران پذیرفته شدم ولی به علت عدم علاقه به رشته فوق و عشق وافر به پزشکی انصراف دادم و در سال 64 در رشته پزشکی دانشگاه شیراز پذیرفته شدم.

درباره ما
اینجانب دکتر اسداله حبیب فوق تخصص غدد در شیراز، متولد 1/1/43 میمه اصفهان، سال‌های دبستان و دبیرستان را در زادگاهم گذراندم. سال 62 در کنکور سراسری در رشته غیر پزشکی در دانشگاه تهران پذیرفته شدم ولی به علت عدم علاقه به رشته فوق و عشق وافر به پزشکی انصراف دادم و در سال 64 در رشته پزشکی دانشگاه شیراز پذیرفته شدم. در سال 71 به عنوان فارغ‌التحصیل ممتاز بدون گذراندن طرح و خدمت سربازی اجازه پیدا کردم در دوره تخصصی ادامه تحصیل دهم. رشته‌ی تخصصی اطفال را انتخاب کردم و سال 75 فارغ‌التحصیل شدم. 2 سال دوره سربازی را در نیروی انتظامی به عنوان پزشک متخصص به پایان رساندم. سال 77 جهت گذراندن طرح نیروی انسانی در شهرستان خنج در جنوب استان فارس مشغول به کار شدم و سه سال بعد در سال 80 بعد از شرکت در آزمون ورودی دوره فوق تخصصی، رشته فوق تخصص غدد و متابولیسم را انتخاب کردم و سال 82 فارغ‌التحصیل شدم.
پایان‌نامه دوره تخصص من نارسایی غدد آدرنال در بیماران جراحی در گروه سنی کودکان و پایان‌نامه فوق تخصصی بررسی تأثیرات محیطی احتمالی مؤثر در به وجود آمدن دیابت نوع یک بوده است.
در سال 82، بعد از فارغ‌التحصیلی کار خودم را در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز شروع کردم. عمده فعالیت من در این معاونت فعالیت در درمانگاه نادر کاظمی (مرکز دیابت)، بیمارستان دستغیب شیراز، فعالیت در درمانگاه فنیل کتونوری به عنوان فوکال پوینت و مسئولیت درمان این بیماران به مدت 2 سال، فعالیت در طرح غربالگری فنیل کتونوری و گالا کتوزمی فارس بوده است.
علاوه بر این در طی این سال‌ها مسئولیت آموزش غدد و متابولیسم دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد را نیز عهده‌دار بوده‌ام.
از سال 85 تا زمان حال دارای مطب شخصی در شیراز هستم و به فعالیت خود در زمینه‌ی بیماری‌های غدد درون ریز و دیابت ادامه می‌دهم.
در طی این سال‌ها حداقل هر سال در دو کنگره‌ی مهم بین‌المللی در کشورهای مختلف دنیا شرکت کرده‌ام و این روند همچنان ادامه دارد.


مقالات
1. Prevalence of phenylketonuria in south of IRAN (Fars province): in: Iranian Journal of medical science (IJMS), 2010.
2. Alterations in TSH and thyroid hormones following mobile phone use; in: Iranian Journal of medical science (IJMS)
3. استاد راهنمای تعداد بسیاری از تزهای فارغ‌التحصیلی دانشجویان  پزشکی